Saateajad: Kanal 2: L 12:00 & Kanal 12: P 10:55.

Firmast

Eesti esimene liiklussaade

Rooli Võim

Rooli võim sai alguse 1998-ndal aastal toona tegutsenud telekanalis TV 1. Idee ise pärineb telekanalis programmijuhina töötanud Jüri Pihelilt. Saatele pani nime toimetaja Ulvi Pihel.

Alguses oli vaja palju selgitada, et tegemist ei ole autoosaga vaid saate nimetus tuleneb ikka sellest, kes istub rooli taga ja mis võimu esindab autojuht meie teedel ja tänavatel.

TV1 lõpetas sisuliselt tegevuse 2001 aastal ja 11. veebruar 2002 kuulutas kohus välja telekanali pankroti. 2002 aastal helistas Kanal2 peadirektor ja küsis, kas ma ei sooviks liiklussaatega nende juures jätkata. Sellest ajast saadik on liiklussaade Rooli võim eetris telekanalis Kanal2.

Saadet on tootnud erinevad produktsioonifirmad, kuid aastal 2005 otsustasin selle tootmise oma õlule võtta ja nii sündis OÜ Rooli Võim.

17 aasta jooksul on saatel välja kujunenud oma vaatajaskond. Läbi aastate on iganädalaselt saadet jälginud 25 000 – 160 000 televaatajat.

Liiklus- ja autoteema on ajatu – inimesed ostavad autosid, teevad nendega avariisid, pidevalt uueneb tehniline pool, turule tulevad uued tooted, hooldusvahendid ja kõikvõimalikud erinevad teenused autodele. Liiklussaate Rooli Võim tegijad on arvamusel, et nende tutvustamine ja selle protsessi lahtiseletamine on televaatajale huvitav ja lähtuvalt sellest teeme seda saadet seni, kuniks vaatajaid leidub.

Kindlasti on saate pikaealisuse aluseks ka hea koostöö oma partneritega. Eraldi tasuks välja tuua alkomeetrite tootjafirma Rovico, kellega koostöös oleme 10 aasta jooksul läbi vaatajamängu jaganud tasuta üle 400 alkomeetri ja see tendents jätkub!

Rooli Võim teeb tihedat koostööd nii Eesti Politsei, Maanteeameti ja enamuse autode margiesindustega.

Oleme kindlad, et saame alati Teie küsimustele ka vastused!

Lugupidamisega Raivo Rimm
Rooli võim OÜ CEO

Saate tegijad

Raivo Rimm

Saatejuht

Robert Rool

Saatejuht

Kairi Rondo

Saatejuht
Back to Top